Oferta usługowa

Remonty dachów


Profesjonalny remont dachów płaskich pokrytych różnymi materiałami

Niska izolacyjność termiczna i zła jakość uszczelnienia „nie ujdą na sucho” właścicielom budynków. Przy tego typu wadach pokryć dachowych, remont jest jedynie kwestią czasu.

Jako firma wykonawcza, oferujemy fachowy remont pokryć dachowych, który uwalnia od problemów z nieszczelnym dachem na długi czas. Od lat zajmujemy się remontami dachów płaskich pokrytych różnymi materiałami. Wykonujemy remonty dachów bez względu na rodzaj zastosowanego pokrycia.

Stosujemy sprawdzone technologie, które dobieramy do stanu istniejącego pokrycia dachowego na podstawie wyników analizy.

Jak pracujemy?

Ponieważ w dziedzinie wykonawstwa pokryć dachowych nie ma uniwersalnych rozwiązań, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie do rodzaju pokrycia dachowego oraz jego obecnego stanu.

Prace remontowe poprzedza analiza polegająca na pobraniu wycinka pokrycia dachowego. Dopiero po dokładnym zbadaniu dachu zastanego na obiekcie, opracowujemy plan działania, przedstawiając Klientowi możliwe sposoby naprawy.

Na tym etapie, bardzo ważny jest wybór właściwej technologii. Pracujemy między innymi na papach polimerowo-bitumicznych oraz membranach PVC. Po zakończonym remoncie udzielamy Klientom pięcioletniej gwarancji z możliwością przedłużenia.

Tym, którzy chcą zadbać o czystość i stan pokryć dachowych w późniejszym okresie użytkowania, oferujemy odpłatną usługę serwisową. Nasze prace w tym zakresie polegają na wykonywaniu dwóch przeglądów stanu technicznego w ciągu roku. Przeglądy przeprowadzane są przed rozpoczęciem sezonu wiosennego oraz jesiennego i polegają na kontroli stanu pokrycia dachowego, wysprzątaniu pokrycia dachowego, oczyszczeniu wpustów dachowych oraz orynnowania.

Nasze dachy to

100000m2 wykonanej bezawaryjnie
powierzchni
120 zadowolonych
klientów
10 regularnie powracających
inwestorów
do góry strona główna
Przemysław
Machej
601 258 295 biuro@machej-dachy.pl