Jakość

Rekomendacje

“Firma PM Dach Przemysław Machej zaprezentowała wysoki poziom wyszkolenia i jakości pracy, realizując kompleksowo systemy klejone VEDAG na obiektach w Bielsku-Białej i Wymiarkach. Jakość robót dekarskich była kontrolowana przez Serwis Techniczny VEDAG Polska”

Prezes
Sławomir Żegalski

“Firma Bauder Polska zaświadcza, że Firma PM DACH Przemysław Machej ul. Kamienna 3/29, 43-400 Cieszyn jest autoryzowanym wykonawcą robót dekarskich i hydroizolacyjnych.

Firma PM DACH Przemysław Machej ul. Kamienna 3/29, 43-400 Cieszyn wykonuje swoje roboty zgodnie z technologią, a także przestrzega wskazówek, które są wytycznymi firmy Bauder.

Pracownicy produkcyjni, jak również kadra inżynierno-techniczna, przeszła szkolenie teoretyczne i praktyczne, organizowane przez naszą firmę, szczególnie w zakresie wykonawstwa pokryć bitumicznych dwuwarstwowych oraz folii PCV i FPO.

Ze swojej strony Bauder jest do dyspozycji w zakresie pomocy technicznej, na bieżąco sprawdza jakość wykonywanych robót, uczestniczy, jeżeli to konieczne, w odbiorach robót, udziela gwarancji łącznie z wykonawcą na swoje materiały.”

Prezes BAUDER Polska Sp. z o. o.
Stanisław Jędraszewski

Nasze dachy to

100000m2 wykonanej bezawaryjnie
powierzchni
120 zadowolonych
klientów
10 regularnie powracających
inwestorów
do góry strona główna
Przemysław
Machej
601 258 295 biuro@machej-dachy.pl