O firmie

Zobacz, jak wykonujemy
dach bezawaryjny!

O nas

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by polskie budynki miały najwyższej jakości dachy płaskie, zielone i tarasy. Poprzez profesjonalne i mądre działanie oraz zaangażowanie w dobór najlepszych materiałów, chcemy podnosić standard usług świadczonych w tym zakresie.

Firma Machej powstała w 2010 roku. Od tego czasu nieprzerwalnie zajmujemy się świadczeniem specjalistycznych usług z zakresu izolacji dachów płaskich oraz wykonawstwa dachów zielonych i tarasów.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jesteśmy zainteresowani także współpracą z generalnymi wykonawcami inwestycji w charakterze podwykonawców i posiadamy w tym zakresie stosowne doświadczenie poparte referencjami zadowolonych Klientów.

Do współpracy zapraszamy także architektów, deweloperów, firmy instalacyjne, firmy projektujące oraz wykonujące tereny zielone.

Wykonujemy i remontujemy dachy płaskie na przeróżnych obiektach: budynkach mieszkalnych i przemysłowych, magazynach, obiektach handlowych i użyteczności publicznej.

Nasze dachy to

100000m2 wykonanej bezawaryjnie
powierzchni
120 zadowolonych
klientów
10 regularnie powracających
inwestorów
do góry strona główna
Przemysław
Machej
601 258 295 biuro@machej-dachy.pl