Oferta usługowa

Dachy płaskie


Indywidualny dobór odpowiedniej technologii i profesjonalne wykonanie

Dachy płaskie – zwykłe lub użytkowe – znajdują zastosowanie zarówno na obiektach przemysłowych, jak i w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Choć w przepisach prawa nie przygotowano dla nich jednoznacznej definicji, przyjmuje się, że są to dachy, których nachylenie waha się w granicach 2-14 stopni. Tak płaskie pokrycia otwierają przed nami nowe możliwości. To od nas zależy, jak wykorzystamy powierzchnię takiego dachu – czy będzie on tylko dachem, czy może przestrzenią użytkową, tarasem lub dachem zielonym.

Bez względu na to, którą z możliwości wybierzemy, najważniejsza jest skuteczna hydroizolacja. Aby cieszyć się solidnym, suchym i bezawaryjnym dachem, potrzeba po pierwsze sprawdzonego materiału, po drugie profesjonalnego wykonania. Nasza firma łączy ofertę handlową z usługową, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć sprawdzone materiały pochodzące od renomowanych producentów, a następnie fachowo wykonać dach płaski.

Jak pracujemy?

Wykonując dach płaski, najczęściej pracujemy na dwóch rodzajach materiałów – bardzo wytrzymałej papie polimerowo-bitumicznej oraz lekkiej membranie PVC-P.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferując profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania.

Nasze dachy to

100000m2 wykonanej bezawaryjnie
powierzchni
120 zadowolonych
klientów
10 regularnie powracających
inwestorów
do góry strona główna
Przemysław
Machej
601 258 295 biuro@machej-dachy.pl